6.09 – 13.09.2020 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

• W dniu dzisiejszym Chrystus zaprasza nas do codziennego praktykowania miłości bliźniego. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Przypominam, że Msze święte w naszym kościele odprawiane są – w niedziele w godzinach 8.30 i 11.00, w tygodniu we wtorki i czwartki o godzinie 7.30, a w pozostałe dni o godzinie 18.00. W sobotę wieczorem Msza święta w porządku niedzielnym. Przed Mszą świętą okazja do spowiedzi świętej.
  • Kalendarz liturgiczny na ten tydzień:
    • w poniedziałek        wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera
    • we wtorek                Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
    • we środę                  wspomnienie św. Piotra Klawera, prezbitera
    • w sobotę                  wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
  • W tym tygodniu w środę wieczorem zapraszam dzieci przygotowujące się do przeżycia I Komunii świętej, wraz z ich rodzicami. Zapraszam już na Mszę świętą wieczorną, po niej katecheza i próba.
  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary i za jedną ofiarę w kopercie.
  • Dziękujemy za sprzątanie osobom, które przygotowały kościół na dzisiejszą niedzielę i prosimy kolejne osoby do sprzątania na sobotę, na godzinę 9.00.

Ks. Andrzej Grodecki