Ogłoszenia parafialne
10.01 -17.01.2021 r.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10 STYCZNIA 2021 ROKU

  • Dziś trzeba nam zatrzymać się nad darem Chrztu świętego, jaki otrzymaliśmy i przypomnieć sobie obietnice, które w naszym imieniu złożyli wtedy nasi Rodzice i Chrzestni.
  • W naszym kościele Msza święta o godzinie 17.00 będzie odprawiana aż do końca ograniczeń ilości osób w świątyni. Dziś po Mszy świętej o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców.
  • W tym tygodniu rozpoczynamy Okres Zwykły w ciągu roku, do liturgii wraca kolor zielony. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przypada trzeci piątek miesiąca – po Mszy świętej wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Przypominam, że na stronie naszej parafii na Facebooku są transmitowane Msze święte: w niedziele i święta o 8.30 i 11.00 oraz Msze święte wieczorne w tygodniu.
  • W tym roku duszpasterska wizyta kolędowa jest możliwa tylko na wyraźne zaproszenie. Po Mszach świętych w zakrystii można się umówić na taką wizytę.
  • Serdecznie dziękuję za sprzątanie w kościele, zarówno na święto Trzech Króli, jak i na niedzielę i złożenie ofiary na Mszę świętą następującym paniom: Mariannie Jurczyk, Janinie Kozera, Krystynie Pasek, Krystynie Leśniak i Marii Morawiec. Na kolejne sprzątanie, na sobotę na godzinę 9.00, zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.
  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Udało się w tym tygodniu założyć nowe tablice informacyjne na kościele i na plebanii.

 

Ks. Andrzej Grodecki
proboszcz