Ogłoszenia parafialne
14.03 -21.03.2021 r.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14 MARCA 2021 ROKU

  • Pan Jezus przypomina nam dziś o wielkiej miłości Boga do człowieka i o swoim posłannictwie – wzywa nas, abyśmy wierzyli w Niego i dzięki temu otrzymali zbawienie.
  • W dniu dzisiejszym w naszym kościele Msze święte jak w każdą niedzielę, poza tym o godzinie 10.30 Droga Krzyżowa, a o godzinie 16.30 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po zakończeniu Gorzkich Żali Msza święta wieczorna.
  • W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele Msza święta wieczorem, o godzinie 18.00. Wcześniej, o 17.30 Droga Krzyżowa. Jest to również trzeci piątek miesiąca, po Mszy świętej Koronka do Bożego Miłosierdzia. Z racji Uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Od przyszłej Niedzieli rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje. Program jest wywieszony w gablotce. Serdecznie zapraszam do udziału w nich w miarę możliwości, by dobrze przygotować się do przeżycia Świąt Wielkanocnych.
  • Dziękuję za sprzątanie w kościele i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Monice Adamczyk, Kazimierze Chmura, Magdalenie Leśniak, Marcie Mirek i Przemysławowi Banaś. Na kolejne sprzątanie, na sobotę na godzinę 9.00, zapraszam następną piątkę z Kawior.
  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za 3 ofiary w kopertach, złożone w poprzednią niedzielę na kwotę 90 złotych oraz za ofiary złożone na konto parafialne.

Ks. Andrzej Grodecki
proboszcz