4.04 – 11.04.2021 r.

NIEDZIELA WIELKANOCNA – 4 KWIETNIA 2021 ROKU

• Zmartwychwstały Pan Jezus przynosi nam dziś radość, pokój i nadzieję naszego zmartwychwstania.
  • W dniu dzisiejszym w naszym kościele Msze święte jak w każdą niedzielę. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa.
  • W dniu jutrzejszym Msze święte o godzinie 8.30 i 11.00, nie będzie Mszy świętej wieczornej. W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • w poniedziałek          wspomnienie św. Wincentego Ferreriusza, prezbitera
    • w środę                     wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, prezbitera
  • W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia. Msze święte o godzinie: 8.30, 11.00 i 17.00. Msza święta wieczorna będzie odprawiana w naszym kościele do końca kwietnia.
  • Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy organizacji obchodów Wielkiego Tygodnia. Szczególnie Panu organiście, strażakom, Radzie Parafialnej, Służbie Liturgicznej i osobom sprzątającym.
  • Dziękuję za sprzątanie w kościele i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Bożenie Ostafin, Krystynie Gąska, Bożenie Gąska oraz Renacie Zawadzkiej. Na kolejne sprzątanie, na sobotę na godzinę 9.00, zapraszam pierwszą piątkę z Będkowic.
  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za 1 ofiarę w kopercie złożoną w poprzednią niedzielę oraz za ofiary złożone podczas Triduum Sacrum.

Ks. Andrzej Grodecki