Ogłoszenia parafialne
11.04 -18.04.2021 r.

NIEDZIELA WIELKANOCNA – 4 KWIETNIA 2021 ROKU

 • Zmartwychwstały Pan Jezus przynosi nam dziś dar swojego nieskończonego Miłosierdzia.
 • W dniu dzisiejszym w naszym kościele Msze święte jak w każdą niedzielę. Jak już było ogłaszane Msza święta wieczorna o godzinie 17.00 będzie odprawiana w naszym kościele do końca kwietnia. Dziś po Mszy świętej o godzinie 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:
  • we wtorek                    wspomnienie św. Marcina, papieża i męczennika
 • W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej rozpoczniemy bezpośrednie przygotowanie dzieci z klasy III do przyjęcia sakramentu Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii świętej. Zapraszam na Mszę świętą, po której będzie próba.
 • Poza tym w tym tygodniu: w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy. W piątek z racji III piątku miesiąca po Mszy świętej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 • W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Biblijną, rozpoczynającą Tydzień Biblijny.
 • Tydzień temu, w Poniedziałek Wielkanocny podczas składki zebrano 703 złote na Uniwersytet Papieski, zostały one przekazane do Kurii.
 • Dziękuję za sprzątanie w kościele i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Bogusławie Wąsik, Władysławie Węgiel, Agnieszce Żurek, Annie Paczyńskiej i Henrykowi Paczyńskiemu. Na kolejne sprzątanie, na sobotę na godzinę 9.00, zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.
 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za 2 ofiary w kopercie złożone podczas Świąt Wielkanocnych na kwotę 120 złotych.

Ks. Andrzej Grodecki

proboszcz