Ogłoszenia parafialne
25.04 – 2.05.2021 r.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25 KWIETNIA 2021 ROKU

 • Pan Jezus przedstawia się nam dziś jako Dobry Pasterz, który nas prowadzi do zbawienia.
 • Dziś obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza, módlmy się o dobre powołania do służby Panu Bogu. W  naszym kościele Msze święte w godzinach: 8.30, 11.00 i o 17.00. Od początku maja będzie zawieszona Msza święta o godzinie 17.00.
 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:
  • dziś, w niedzielę           święto św. Marka ewangelisty
  • w czwartek                    święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy
  • w sobotę                       wspomnienia św. Józefa Robotnika
 • W poniedziałek na Mszę świętą wieczorną zapraszam dzieci z klasy III z Rodzicami – przygotowujemy się do przyjęcia sakramentu Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii świętej. W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy.
 • W sobotę 1 maja wspominamy św. Józefa Robotnika. W naszym kościele Msza święta o godzinie 18.00, wcześniej o 17.30 pierwsze nabożeństwo majowe.
 • W przyszłą niedzielę po Mszach świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 zaśpiewamy Litanię do Matki Bożej i będzie Zmianka Różańcowa. W ten dzień nie będzie Mszy świętej o godzinie 17.00.
 • Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pomalowanie drzwi wejściowych do naszego kościoła.
 • Dziękuję za sprzątanie w kościele i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Adamowi Litwa, Alicji Sroka, Barbarze Kita, Dorocie Krawczyk i Bogusławie Mączka. Na kolejne sprzątanie, na sobotę na godzinę 9.00, bądź na piątek wieczorem zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.
 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za 1 ofiarę w kopercie złożoną w poprzednią niedzielę.

Ks. Andrzej Grodecki

proboszcz