Ogłoszenia parafialne
13.06 -20.06.2021 r.

JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 CZERWCA 2021 ROKU

 • Dziś słyszymy Jezusa nauczającego nas w przypowieściach, próbujmy odkrywać w jaki sposób one nas dotyczą.
 • W dzisiejszą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.00 najpierw Litania do Serca Pana Jezusa, a potem kolejne nabożeństwo fatimskie – po Mszy świętej procesja wokół kościoła, podczas której odmówimy część różańca. Prosimy o zabranie świec.
 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:
  • w poniedziałek wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • w czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
 • W tym tygodniu po Mszach świętych wieczornych nabożeństwa czerwcowe – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek, z racji III piątku miesiąca, Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 • Pod chórem jest do zabrania nowy numer „Dobrych Nowin”, darmowej gazetki ewangelizacyjnej.
 • Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przez oktawę Bożego Ciała uczestniczyli w nabożeństwach i procesjach. Przy salce Zakątek są do odebrania doniczki z ołtarzy na Boże Ciało.
 • Serdecznie dziękuję za dekorację w kościele nowożeńcom, a za sprzątanie w kościele w sobotę i złożenie ofiary na Mszę świętą paniom: Sabinie Główczyńskiej i Halinie Czernik. Na kolejne sprzątanie, na sobotę na godzinę 9.00, zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.
 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za 1 ofiarę w kopercie złożoną w poprzednią niedzielę.

Ks. Andrzej Grodecki
proboszcz