18.07 -25.07.2021 r.

SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 LIPCA 2021 ROKU

• Pan Jezus pamięta o nas i troszczy się, byśmy nie byli jak „owce nie mające pasterza”.

• Dziś w naszym kościele Msze święte o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00. Od dziś wieczorem prowadzę wyjazd dla grupy osób niepełnosprawnych. Tu w parafii będą mnie zastępować przez pierwszy tydzień Ks. Jarosław Oponowicz z Siedlec, a w drugim tygodniu neoprezbiter Ks. Krzysztof Borys. Niniejszym od dziś do końca lipca są zawieszone transmisje internetowe z naszego kościoła.

• Dziś, w niedzielę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

• w czwartek święto św. Marii Magdaleny

• w piątek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

• w sobotę wspomnienie św. Kingi, dziewicy

• w przyszłą niedzielę wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców

• W tym tygodniu: w środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek Msza święta wieczorna w intencji zmarłych wypominanych w naszym kościele.

• W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszy świętej o godzinie 11.00 poświęcenie pojazdów przed kościołem.

• Dziękuję za sprzątanie i dekorację kościoła następującym osobom: Marii Wróbel, Kazimierze Smotrzyk, Lucynie Sroka, Agnieszce Dziadur i Joannie Dziadur. W następną sobotę (lub piątek wieczór) do sprzątania i dekoracji kościoła zapraszam kolejną piątkę z Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za 9 ofiar w kopertach na kwotę 730 złotych złożone w poprzednią niedzielę.

• Pod chórem jest do zabrania nowy numer czasopisma ewangelizacyjnego „Dobre Nowiny”.

Ks. Andrzej Grodecki