25.07 – 1.08.2021 r.

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 LIPCA 2021 ROKU

• Pan Jezus dziś rozmnaża chleb dla osób cierpiących głód na pustkowiu. Prośmy by i w nas pomnażał on dobro.

• Dziś w naszym kościele Msze święte o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00. Po Mszach świętych o godzinie 8.30 i 11.00 poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc misjonarzom, w ramach akcji – jeden grosz za kilometr.

• Dziś, w niedzielę wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców.

• w poniedziałek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

• w czwartek wspomnienie św. Marty

• w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

• W tym tygodniu: W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W sobotę po Mszy św. wieczornej rozpoczęcie nowenny przed beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W sobotę także obchodzimy piątą rocznicę Światowych Dni Młodzieży.

• Dziękuję za sprzątanie i dekorację kościoła. W następną sobotę (lub piątek wieczór) do sprzątania i dekoracji kościoła zapraszam kolejną piątkę z Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

• Pod chórem jest do zabrania czasopismo ewangelizacyjne „Dobre Nowiny” oraz ulotki o chronię dzieci przed przemocą.

Ks. Andrzej Grodecki