5.09 – 12.09.2021 r.

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 WRZEŚNIA 2021 R.

• Dziś Pan Jezus wzywa nas, byśmy otwarli się na prawdę i na Jego naukę.

• Dziś w naszym kościele Msze święte: o 8.30, 11.00 i 17.00. Po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godz.11.00 Zmianka Różańcowa.

• w środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

• w czwartek wspomnienie błogosławionej Anieli Salawy.

• W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. A w sobotę wieczorem ostatni dzień Nowenny przed beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

• W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 11.00 Rocznica I Komunii Świętej.

• Od dzisiaj zapraszam chłopców ze szkoły podstawowej do podjęcia posługi ministranta. Można się zgłaszać do zakrystii po Mszach świętych.

• Ponieważ sytuacja pogodowa jest trudna, aby móc podjąć pilne prace na roli, na tą niedzielę udzielam dyspensy od obowiązku odpoczynku niedzielnego. W zamian należy tylko odmówić jakąś modlitwę w intencjach papieża.

• Dziękuję za sprzątanie kościoła, dekorację i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Grażynie Leśniak, Małgorzacie Wiśniewskiej, Agnieszce Nowakowskiej i Sylwii Jabłonowskiej. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

Ks. Andrzej Grodecki