3.10 – 10.10.2021 r.

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

3 PAŹDZIERNIKA 2021

• Chrystus mówi nam dziś o nierozerwalności małżeństwa.

• Dziś w naszym kościele Msze święte: o 8.30, 11.00 i o godz. 17.00. O godzinie 16.30 Nabożeństwo różańcowe, po nim Msza święta wieczorna. Dziś odpust w parafii w Zabierzowie.

• w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zakonnika

• we wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

• w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

• w sobotę wspomnienie błogosławionego Wincentego Kadłubka, biskupa

• W październiku w tygodniu są wyłącznie Msze święte wieczorem. Wcześniej o 17.30 Nabożeństwo Różańcowe. W przyszłą niedzielę na Mszę świętą o godzinie 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z Rodzicami, po Mszy świętej poświęcenie Różańców.

• Dziękuję za sporządzenie ławek na chór i ufundowanie części kosztów rodzinie Węgiel. Montaż oparcia przy ławkach będzie po niedzieli. Dziękuję także za naprawę drzwi do zakrystii.

• Dziękuję za sprzątanie kościoła, dekorację i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Sabinie Główczyńskiej i Halinie Czernik. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Będkowic. Dziękuję także za naprawę oświetlenia wokół plebanii.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, oraz za dwie ofiary w kopertach na kwotę 150 złotych złożonych w poprzednią niedzielę. Dziękuję także za ofiary przesłane na konto parafialne.