Ogłoszenia parafialne
24.10 -31.10.2021 r.

TRZYDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 PAŹDZIERNIKA 2021

  • Prośmy dziś Chrystusa by uzdrowił nas ze ślepoty duchowej, tak jak kiedyś uzdrowił Bartymeusza pod Jerychem.

  • Dziś w naszym kościele Msze święte: o 8.30, 11.00 i o godz. 17.00. O godzinie 16.30 nabożeństwo różańcowe.

  • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

    • w czwartek święto świętych Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza

  • Przypominam, że w miesiącu październiku w tygodniu są wyłącznie Msze święte wieczorem. Wcześniej o 17.30 nabożeństwo różańcowe. Na różańce zapraszam przede wszystkim młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  • Jak widać udało się wykonać nowe schody w bramie kościoła. Dziękuję sponsorom, którzy pokryli dużą część kosztów tej inwestycji: państwu Agnieszce i Piotrowi Chmura.

  • Dziękuję za sprzątanie kościoła, dekorację i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Agacie Szumny, Karolinie Bator, Katarzynie Dyka-Węgiel, Małgorzacie Boczoń oraz Katarzynie Walczak. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam pierwszą piątkę z Kawior.

  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, oraz za dwie ofiary w kopertach na kwotę 150 złotych złożone w poprzednią niedzielę. Dziękuję także za ofiary przesłane na konto parafialne.

Ks. Andrzej Grodecki

proboszcz