Ogłoszenia parafialne
31.10 – 7.11.2021 r.

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 PAŹDZIERNIKA 2021

 • Pan Jezus mówi nam dziś o swoim największym przykazaniu, przykazaniu miłości.

 • Dziś w naszym kościele Msze święte: o 8.30, 11.00 i o godz. 17.00. O godzinie 16.30 ostatnie nabożeństwo różańcowe.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • w czwartek wspomnienie świętego Karola Boromeusza, biskupa

 • Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych, święto obowiązkowe. Przed południem Msze święte w kościele o 8.30 i o 11.00, a o 13.00 dodatkowa Msza święta polowa na cmentarzu. Nie będzie jutro Mszy świętej o godzinie 17.00. Po Mszy świętej na cmentarzu Różaniec z czytaniem wypominek jednorazowych.

 • Od tego tygodnia wracamy do normalnego układu Mszy świętych w tygodniu. We wtorek Dzień Zaduszny. Rano Msza święta za wszystkich zmarłych, w ten dzień dodatkowa Msza święta o godzinie 18.00. W tym roku podobnie jak i w poprzednim przez cały miesiąc listopad można otrzymać odpust zupełny, który można ofiarować za zmarłych, przez pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.

 • W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek pierwszy piątek miesiąca, od godziny 17.00 okazja do spowiedzi świętej. Po Mszy świętej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, po Mszy świętej wieczornej odmówimy Litanię do Matki Bożej.

 • Na środę wieczorem zapraszam na spotkanie Radę Parafialną. Zaś na piątek wieczorem, po Mszy świętej wieczornej, zapraszam na kolejne spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Przypominam, że osoby spoza parafii muszą mieć zgodę na udział w tym przygotowaniu od swojego księdza proboszcza.

 • Dziękuję za sprzątanie kościoła, za dekorację listopadową i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Jolancie Regulskiej, Izabeli Białek, Klaudii Gąska, Izabeli Piątkowskiej i Elżbiecie Gąska. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Kawior.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, oraz za trzy ofiary w kopertach na kwotę 250 złotych złożone w poprzednią niedzielę. Na stoliku są do zabrania „Dobre Nowiny”, darmowa gazetka ewangelizacyjna.

Ks. Andrzej Grodecki, proboszcz