Ogłoszenia parafialne
7.11 – 14.11.2021 r.

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 LISTOPADA 2021

 • Pan Jezus daje nam dziś przykład ubogiej wdowy, która umiała całkowicie zaufać Panu Bogu.

 • Dziś w naszym kościele Msze święte: o 8.30, 11.00 i o godz. 17.00. Po Mszach świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • wtorek święto – rocznica poświęcenia Bazyliki na Lateranie

  • środa wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

  • czwartek wspomnienie świętego Marcina z Tours, biskupa

  • piątek wspomnienie świętego Jozafata, biskupa i męczennika

  • sobota wspomnienie pierwszych polskich męczenników, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

 • W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 • W czwartek 11 listopada obchodzimy Dzień Niepodległości. W ten dzień w naszym kościele dodatkowa Msza święta o godzinie 10.00, po niej złożenie kwiatów pod pamiątkową tablicą w Dolinie Będkowskiej.

 • Za tydzień w niedzielę V Światowy Dzień Ubogich. W ten dzień przypada także Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie prowadziła składkę na utrzymanie naszego organisty.

 • Dziękuję za sprzątanie kościoła, dekorację i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Lucynie Sroka, Kazimierze Smotrzyk, Marii Wróbel, Teresie Mitka i Joannie Dziadur. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Kawior.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Na stoliku są do zabrania „Dobre Nowiny”, darmowa gazetka ewangelizacyjna.

Ks. Andrzej Grodecki

proboszcz