21.11 -28.11.2021 r.

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 21 LISTOPADA 2021

• Patrzymy dziś na Chrystusa jak Króla, Tego, do Którego królestwa chcemy należeć.

• Dziś w naszym kościele Msze święte: o 8.30, 11.00 i o godz. 17.00. Dziś ostatnia niedziela Roku Liturgicznego, za tydzień zaczynamy Adwent.

• poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i  męczennicy, patronki śpiewu kościelnego

• środa wspomnienie świętych: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy, męczenników wietnamskich

• czwartek wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy

• W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy Adwent. Od przyszłej niedzieli w zakrystii będą dostępne świece Caritas na stół wigilijny. Już teraz informuję, że Roraty będą odprawiane w dni powszednie codziennie o godzinie 7.00.

• Dziękuję za sprzątanie kościoła, dekorację i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Lidii Seweryn, Annie Nowińskiej, Małgorzacie Mazur, Jadwidze Kocwa, Marzenie i Mirosławowi Bień. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary w tym za dziewięć ofiar w kopertach na kwotę 460 złotych złożone w poprzednią niedzielę.

Ks. Andrzej Grodecki