Ogłoszenia parafialne
6.02 – 13.02.2022 r.

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 STYCZNIA 2022

 • Słyszymy w Ewangelii jak Chrystus wzywa Szymona Piotra, by poszedł za Nim. Czyni tak pomimo jego grzeszności i słabości.

 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Msze święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Po Mszach świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • Dziś, w niedzielę wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników japońskich

  • czwartek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

  • piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes,

 • W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek obchodzimy XXX Światowy Dzień Chorego, pamiętajmy o naszych chorych – o pomocy dla nich i o modlitwie w nich intencji.

 • Dziękuję za pomoc przy rozbiórce dekoracji świątecznej druhom ze Straży Pożarnej, Radzie Parafialnej, Służbie Liturgicznej, młodzieży i wszystkim, którzy pomagali przy pracach w kościele. Dziękuję także za pomoc przy odśnieżaniu terenu przy kościele i plebanii oraz panu Chmurze za naprawę oświetlenia w kościele.

 • Dziękuję za sprzątanie kościoła, dekorację i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Sabinie Główczyńskiej, Halinie Czernik i Anecie Czernik. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za ofiarę wrzuconą do skarbonki i za jedną ofiarę w kopercie złożoną w poprzednią niedzielę.

Ks. Andrzej Grodecki

proboszcz