20.02 -27.02.2022 r.

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 LUTY 2022 ROKU

• Dziś w Ewangelii Pan Jezus wzywa nas do miłości naszych bliźnich, nawet naszych nieprzyjaciół.

• Dzisiaj obchodzimy 40-stą rocznicę erygowania naszej parafii. Msze święte o 8.30 i 17.00, a uroczysta Msza święta jubileuszowa o godzinie 11.30.

• wtorek święto Katedry św. Piotra Apostoła

• środa wspomnienie świętego Polikarpa, biskupa i męczennika

• W tym tygodniu w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• Dziękuję bardzo p. Kasprzyk i Jarominek za zakupienie nowych świec na ołtarz w naszym kościele. Dziękuję także za wypolerowanie lichtarzy i krzyża.

• Dziękuję za sprzątanie kościoła, piękną dekorację i za złożenie ofiary na Mszę świętą w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii następującym osobom: Annie Kalińskiej, Stanisławie Kowalik, Elżbiecie Litwie, Krystynie Sarocie, Renacie Seweryn, Agacie Szumnej, Karolinie Bator, Małgorzacie Boczoń, Katarzynie Walczak i Katarzynie Dyka-Węgiel. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam pierwszą piątkę za Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, w tym za osiem ofiar w kopertach złożonych w poprzednią niedzielę na kwotę 410 złotych.

• Pod chórem są do zabrania najnowsze Dobre Nowiny – darmowa gazetka ewangelizacyjna.

Ks. Andrzej Grodecki