Ogłoszenia parafialne
6.03 – 13.03.2022 r.

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 6 MARCA 2022

  1. Dziś słyszymy jak Pan Jezus odpiera pokusy złego ducha i uczy nas tego samego.

  2. Dzisiaj Msze święte jak w każdą niedzielę, o 8.30, 11.00 i 17.00. Dodatkowo o godzinie 10.30 Droga Krzyżowa, a o godzinie 16.30 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po zakończeniu Gorzkich Żali Msza święta wieczorna. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa.

  3. W tym tygodniu w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek o godzinie 17.30 Droga Krzyżowa.

  4. W przyszłą niedzielę Msze święte i nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali tak jak dziś. Na Mszę świętą o godzinie 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami. Po Mszy świętej będą dla nich poświęcone modlitewniki.

  5. Trwamy w wielkopostnym czasie nawrócenia i pokuty. Już teraz informuję, że rekolekcje parafialne w naszym kościele rozpoczną się za niecały miesiąc, 3 kwietnia, a zakończą nawiedzeniem naszej parafii przez Ikonę Najświętszej Rodziny w środę 6 kwietnia bieżącego roku.

  6. Wielkie Bóg zapłać tym, którzy ofiarowali w poprzednią niedzielę i w Środę Popielcową pieniądze na pomoc Ukrainie. Zebrane 2677 złotych zostały już przekazane na konto Caritas Polska.

  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Marii Wróbel, Kazimierze Smotrzyk, Lucynie Sroce, Teresie Mitka i Joannie Dziadur. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Kawior.

  8. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

Ks. Andrzej Grodecki, proboszcz