Ogłoszenia parafialne
24.04 – 1.05.2022 r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 24 KWIETNIA 2022 R.

 • Obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia, w czasie której wspominamy ustanowienie przez Pana Jezusa sakramentu pokuty i pojednania.

 • Dziś Msze święte jak w każdą niedzielę, o 8.30, 11.00 i o 17.00. Na Mszy świętej o godzinie 17.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dziś po Mszach świętych Rada Parafialna zbiera ofiary na utrzymanie organisty.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • poniedziałek święto św. Marka ewangelisty

  • wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

  • piątek wspomnienie świętej Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

 • W poniedziałek nasz Ks. Arcybiskup obchodzi imieniny, pamiętajmy w modlitwach o Jego intencji. W ten dzień w naszym kościele o godzinie 16.00 próba dla dzieci przygotowujących się do przeżycia Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii świętej.

 • W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 • Za tydzień obchodzimy Trzecią Niedzielę Wielkanocną. Z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca po Mszach świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godzinie 11 będzie Zmianka Różańcowa.

 • Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Alicji Sroka, Barbarze Kita, Dorocie Krawczyk, Bogusławie Mączka i Adamowi Litwie. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.

 • Pod chórem jest do zabrania najnowszy numer „Dobrych Nowin”.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za 2 ofiary w kopertach złożone w czasie świąt na kwotę 100 złotych oraz za ofiary przesłane na konto bankowe.

ks. Andrzej Grodecki, proboszcz