Ogłoszenia parafialne
15.05 -22.05.2022 r.

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 MAJA 2022 ROKU

 • Obchodzimy Piątą Niedzielę Wielkanocną, dziś Msze święte jak w każdą niedzielę, o 8.30, 11.00 i o 17.00. Na Mszy świętej o godzinie 11.00 Rocznica Pierwszej Komunii świętej. Po Mszy świętej o godzinie 17.00 nabożeństwo majowe.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski

  • sobota wspomnienie św. Jana Niepomucena, prezbitera i męczennika

 • Zapraszam na nabożeństwa majowe, które w tym miesiącu są odprawiane codziennie w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej.

 • Od poniedziałku do środy obchodzimy dni modlitwo o urodzaje, nazywane „dniami krzyżowymi”.

 • W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nabożeństwo majowe. W piątek z racji III piątku miesiąca po Mszy świętej wieczornej oprócz nabożeństwa majowego odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

 • Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 11.00 grupa muzyczna z naszej parafii zaprasza na mały koncert.

 • Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Celinie Seweryn, Beacie Seweryn, Małgorzacie Chmura, Klaudii Chmura, Teresie Spyt i Lucynie Węgiel. W następną sobotę (lub piątek wieczorem) do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary oraz za siedem ofiar złożonych w kopertach w poprzednią niedzielę na kwotę 360 złotych.

ks. Andrzej Grodecki, proboszcz