Ogłoszenia parafialne
22.05 -29,05.2022 r.

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22 MAJA 2022 ROKU

 • Obchodzimy Szóstą Niedzielę Wielkanocną, słuchamy jak w Ewangelii Pan Jezus obiecuje nam Ducha świętego.

 • Dziś Msze święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę:, o 8.30, 11.00 i o 17.00. Po Mszy świętej o godzinie 17.00 nabożeństwo majowe. Dziś po Mszy świętej o godzinie 11.00 grupa muzyczna z naszej parafii zaprasza na mały koncert.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • wtorek Najświętszej Maryi Panny, Wspomożenia Wiernych

  • środa wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża

  • czwartek wspomnienie św. Filipa Neri (Nereusza), prezbitera

  • piątek wspomnienie św. Pawła VI, papieża

 • Przypominam, że do końca maja Msze święte w tygodniu będą odprawiane tylko wieczorem, po nich będą nabożeństwa majowe. Już teraz informuję, że od czerwca będzie zmiana w naszym grafiku – Msze święte poranne we wtorki i w czwartki będą odprawiane o godzinie 7.00.

 • W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nabożeństwo majowe. W czwartek obchodzimy Dzień Matki, pamiętamy o modlitwie w intencji naszych Mam.

 • W niedzielę za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 • Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Marii Morawiec, Krystynie Leśniak, Krystynie Pasek, Mariannie Jurczyk i Janinie Kozyra. W następną sobotę kościół sprzątać będą i dekorować nowożeńcy.

 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary oraz za cztery ofiary w kopertach złożone w poprzednią niedzielę na kwotę 200 złotych.

ks. Andrzej Grodecki, proboszcz