Ogłoszenia parafialne
26.06 – 3.07.2022 r.

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 CZERWCA 2022 ROKU

 • Obchodzimy Trzynastą Niedzielę Zwykłą. Dziś w Liturgii Słowa czytamy o różnych rodzajach powołania do służby Panu Bogu.

 • Dziś Msze święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę: o 8.30, 11.00 i o 17.00. Po Mszy świętej o godzinie 17.00 nabożeństwo czerwcowe. Przypominam, że dziś jest ostatnia niedziela, gdy są trzy Msze święte w niedzielę, na lipiec i sierpień Msza święta wieczorna będzie zawieszona.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • poniedziałek wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła

  • wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

  • środa uroczystość świętych Apostołów: Piotra i Pawła

 • W tym tygodniu Jeszcze do czwartku, do końca miesiąca czerwca po Mszach świętych wieczornych odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa. Poza tym: w środę o godzinie 11.00 uroczystość odpustowa w Bolechowicach. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godziny 17.15, po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Za tydzień w niedzielę Zmianka Różańcowa po Mszy świętej o godzinie 11.00. Nie będzie Mszy świętej o godzinie 17.00.

 • W związku z podjęciem prac z przygotowaniem parkingu przy ulicy Okupniki pytamy, czy ktoś jest zainteresowany tujami, które tam rosną i będą musiały być usunięte.

 • Dziękuję bardzo wszystkim, którzy uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała.

 • Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła, oraz za złożenie ofiary na Mszę świętą paniom: Lucynie Leśniak, Marii Kaczor, Bogusławie Dudziak i Marii Lorenc. Panom dziękuję ze wykoszenie i za wysprzątanie ogrodu wokół kościoła i wokół plebanii. W następną sobotę zapraszam do sprzątania kościoła kolejną piątkę z Okupnik.

 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary oraz za dwie ofiary w kopertach złożonych w poprzednią niedzielę na kwotę 100 złotych.

ks. Andrzej Grodecki

proboszcz