Ogłoszenia parafialne
28.08 – 4.09.2022 r.

DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 SIERPNIA 2022 R.

 • Dziś Pan Jezus mówi nam o potrzebie pokory.

 • W naszym kościele dzisiaj Msze święte o 8.30 i 11.00, od przyszłej niedzieli wraca Msza święta o godzinie 17.00.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • poniedziałek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

  • czwartek wspomnienie błog. Bronisławy, dziewicy i św. Idziego, opata

  • sobota wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

 • W tym tygodniu w naszym kościele: w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 8.00 Msza święta dla dzieci i młodzieży rozpoczynającej nowy rok szkolny. W piątek, z racji I piątku okazja do spowiedzi świętej od godziny 17.15, na zakończenie Mszy świętej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania. W sobotę z racji I soboty miesiąca po Mszy świętej Litania do Matki Bożej.

 • W przyszłą niedzielę w Będkowicach będą dożynki – rozpoczniemy je Mszą świętą o godzinie 16.00 przy szkole. W ten dzień odpust w Giebułtowie – suma odpustowa o godzinie 11.30.

 • Jeszcze raz składam podziękowanie tym, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości odpustowych w poprzednią niedzielę, dziękuję zwłaszcza dzieciom sypiącym kwiaty, wraz z ich opiekunami.

 • Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła oraz za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Katarzynie Jarominek, Annie Lorenc, Wiolettcie Dudek, Małgorzacie Makarskiej, Lucynie Derwisz i Annie Kasprzyk. W przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania kolejną piątkę z Będkowic. Bóg zapłać także za wszystkie złożone ofiary.

 • W poprzednim tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy śp. Alinę Borkowską. Wieczne odpoczywanie…

ks. Andrzej Grodecki, proboszcz