4.09 – 11.09.2022 r.

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 WRZEŚNIA 2022 R.

• Dziś Pan Jezus mówi nam dziś o potrzebie wyrzekania się, by móc dojść do Bożego Królestwa.

• W naszym kościele dzisiaj Msze święte o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00. Dziś po Mszach świętych będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.

• wtorek wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika

• czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

• Dziś nasze uroczystości dożynkowe przy szkole w Będkowicach, rozpoczną się Mszą świętą o godzinie 16.00. W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W tą niedzielę uroczystość odpustowa w Giebułtowie – suma odpustowa o godzinie 11.30. Za tydzień w niedzielę odpust w Racławicach z okazji święta Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W przyszłą niedzielę także Jubileuszowa Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.

• Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła oraz za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Adamowi Litwie, Alicji Sroka, Barbarze Kita, Ilonie Kafel-Krawczyk i Bogusławie Mączka. W przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania kolejną piątkę z Będkowic. Dziękuję także p. Cieślik za uporządkowanie ogrodu i upiększenie budynku plebanii.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za jedną ofiarę w kopercie złożoną w poprzednią niedzielę.

ks. Andrzej Grodecki, proboszcz