Ogłoszenia parafialne
23.10 -30.10.2022 r.

TRZYDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU

  • Pan Jezus uczy nas dziś pokory – w życiu i w modlitwie.

  • Dziś w naszym kościele Msze święte o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00. Wieczorem, po Mszy świętej o godzinie 17.00 odmówimy Różaniec. Dziś obchodzimy Niedzielę Misyjną, pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy głoszą Chrystusa na odległych kontynentach.

  • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

    • piątek święto św. Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza

  • Przypominam, że w październiku Msze święte w naszym kościele w dni powszednie są odprawiane tylko wieczorem, o godzinie 18.00. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe. Poza tym w tym tygodniu w środę po Różańcu Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  • Tydzień temu w Dzień Papieski była organizowana zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebrane 125 złotych przekazałem na konto Fundacji, na pomoc uczącej się i ubogiej młodzieży.

  • Przypominamy o zmianie czasu za tydzień.

  • Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła oraz za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom z ulicy Jaśminowej i Okupniki: Stanisławie Kowalik, Renacie Seweryn, Krystynie Sarota, Annie Kalińskiej i Elżbiecie Litwa. W przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania ostatnią piątkę z Będkowic.

  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary oraz za jedną ofiarę w kopercie złożoną w poprzednią niedzielę.

ks. Andrzej Grodecki

proboszcz