Ogłoszenia parafialne
30.10 – 6.11.2022 r.

RZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 PAŹDZIERNIKA 2022 R

 • Dziś Pan Jezus idzie w gościnę do Zacheusza i prosi nas, byśmy wszyscy zaprosili Go do swoich serc.

 • W naszym kościele dziś Msze święte o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00. Wieczorem, po Mszy świętej o godzinie 17.00 odmówimy Różaniec. Podczas Różańca dziś będzie okazja do spowiedzi świętej.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • wtorek uroczystość Wszystkich Świętych

  • środa wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

  • piątek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

 • Przypominam, że jeszcze dziś i jutro w naszym kościele ostatnie nabożeństwa różańcowe po Mszach świętych wieczornych. Dzieci zbierające obrazki prosimy, by na ostatni różaniec w poniedziałek przyniosły swoje plansze z naklejonymi obrazkami.

 • We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych – w ten dzień Msze święte do południa jak w niedzielę, oprócz tego, tak jak rok temu, Msza święta o godzinie 13.00 na cmentarzu. Po niej procesja po cmentarzu, w czasie której będzie odmawiany Różaniec i będą czytane wypominki jednorazowe. W ten dzień jest obowiązek uczestnictwa we Mszy świętej.

 • W środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, rano dodatkowa Msza święta o godzinie 7.00, w intencji zmarłych wypominanych w naszym kościele. Wieczorem, po Mszy świętej, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Przed Mszą świętą, od godziny 17.15 okazja do spowiedzi świętej. Po Mszy świętej, na godzinę 18.45 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

 • W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa.

 • Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust za zmarłych, przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych oraz pod zwykłymi warunkami. Natomiast w dniach 1 i 2 listopada podobny odpust można uzyskać przez modlitwę za zmarłych w kościele.

 • Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła oraz za złożenie ofiary na potrzeby parafii następującym osobom z ulicy Jaśminowej: Katarzynie Dyka-Węgiel, Katarzynie Walczak, Katarzynie Gąsior, Agacie Szumnej i Małgorzacie Boczoń. W przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania pierwszą piątkę z Kawior.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za jedną ofiarę w kopercie złożoną w poprzednią niedzielę oraz za ofiarę przelaną na konto parafialne.

ks. Andrzej Grodecki, proboszcz