6.11 – 13.11.2022 r.

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 LISTOPADA 2022 R.

• Dziś Pan Jezus mówi nam, że dla Boga wszyscy żyją, nawet Ci, którzy umarli.

• W naszym kościele dziś Msze święte o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00. Po Mszach świętych, z racji pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa.

• środa Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie

• czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża

• piątek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa

• sobota wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

• W tym tygodniu: w środę wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek 11 listopada przypada Święto Niepodległości, przed południem Msza święta o godzinie 10.00 w intencji Ojczyzny. Przed Mszą świętą dzieci będą przypinały kotyliony. Po Mszy świętej pojedziemy do Doliny Będkowskiej, by tam pomodlić się w intencji tych, którzy zginęli za Ojczyznę.

• Przypominam, że do dnia 8 listopada można jeszcze zyskać odpust za zmarłych, przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych oraz pod zwykłymi warunkami.

• Dziękuję wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym roku w Różańcach, za przyprowadzanie na nie dzieci i za wspólną modlitwę.

• W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.

• Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła następującym osobom z ulicy Kawiory: Jolancie Regulskiej, Izabeli Białek, Klaudii Gąsce, Elżbiecie Gąsce i Izabeli Piątkowskiej. W przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania kolejną piątkę z Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

ks. Andrzej Grodecki, proboszcz