Ogłoszenia parafialne
8.01 – 15.01.2023 r.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 8 STYCZNIA 2023 ROKU

  • Dziś szczególnie dziękujemy Panu Bogu za dar naszego Chrztu i przypominamy sobie o zobowiązaniach z niego płynących.

  • W naszym kościele dziś Msze święte o 8.30, 11.00 i 17.00. Kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, choć nadal śpiewamy kolędy.

  • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

   • piątek wspomnienie św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła

  • W tym tygodniu: w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek 13 stycznia po Mszy świętej wieczornej, czyli o 18.45, będzie spotkanie przygotowujących się do bierzmowania.

  • Chciałem podsumować wizytę kolędową. Skończyłem planowe wizyty wg ulic, jeszcze kilka rodzin jest pomawianych indywidualnie. Dziękuję za wszystkie spotkania, słowa wsparcia i podpowiedzi. Dziękuję także za wszystkie złożone ofiary. Za rok, jak Pan Bóg pozwoli, będę inaczej planował kolędę – podzielę niektóre rejony na mniejsze fragmenty i będę się starał chodzić tylko popołudniami i w soboty.

  • Dziękuję za posprzątanie kościoła oraz za złożenie ofiary na ogrzewanie następującym osobom z Będkowic z ulicy Borowej: Małgorzacie Wiśniewskiej, Grażynie Leśniak, Sylwii Jabłonowskiej, Agnieszce Nowakowskiej, Aurelii Krawczyk, Magdalenie Glanowskiej i Justynie Krawczyk. W tym tygodniu, w sobotę, do sprzątania zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.

  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

  ks. Andrzej Grodecki, proboszcz