5.03 – 12.03.2023 r.

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 5.03.2023 r.

• W Ewangelii dziś słyszymy opis Przemienienia Pana Jezusa wobec Apostołów. Objawia On swoją boskość, by ich przygotować na swoją Mękę.

• Dziś dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Pamiętajmy w naszych modlitwach i intencjach postnych o misjonarzach głoszących Ewangelię na całym świecie.

• W naszym kościele dziś Msza święta o 8.30, następnie o godzinie 10.30 Droga Krzyżowa. Kolejna Msza święta o godzinie 11.00, po niej Zmianka Różańcowa. Po Mszach świętych przed południem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Po południu o godzinie 16.30 Gorzkie Żale, po nich Msza święta wieczorna, około 17.10.

• W tym tygodniu: w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przed Mszą świętą wieczorną, o 17.30 Droga Krzyżowa.

• W przyszłą niedzielę, 12 marca, serdecznie zapraszam dzieci pierwszokomunijne i ich Rodziców na Mszę świętą na godzinę 11.00. Po Mszy świętej poświęcenie książeczek dla dzieci.

• Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na parafię następującym osobom z ulicy Kawiory: Jolancie Regulskiej, Elżbiecie Gąska i Izabeli Piątkowskiej. W tym tygodniu, w sobotę, do sprzątania zapraszam drugą piątkę z Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary w tym za jedną ofiarę złożoną w kopercie w poprzednią niedzielę i ofiarę przesłaną na konto parafialne.