9.04 – 16.04.2023 r.

• Obchodzimy Wielkanoc, największe święto w ciągu roku. Życzę wszystkim wiele radości płynącej od Chrystusa Zmartwychwstałego.

• Dziś w naszym kościele Msze święte jak w każdą niedzielę, o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00.

• Jutro, w poniedziałek, Msze święte tylko do południa, o 8.30 i o godzinie 11.00. Nie będzie Mszy świętej po południu.

• W tym tygodniu obchodzimy Oktawę Wielkanocną. W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek, z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W ten dzień przypada rocznica Chrztu Polski.

• W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze święte jak w każdą niedzielę, po Mszy świętej o godzinie 17.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

• Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy organizacji obchodów Wielkiego Tygodnia. Dziękuję szczególnie Straży Pożarnej, Radzie Parafialnej, Służbie Liturgicznej oraz Panu Organiście.

• Dziękuję za dwukrotnie sprzątanie kościoła i złożenie ofiary następującym osobom: Ewie Litewka, Jolancie Gąska, Aleksandrze Derwisz, Stanisławie Synowskiej oraz Krystynie Kumala. Szczególnie dziękuję p. Wiktorowi Gąsce za nową aranżację Grobu Pańskiego. Do następnego sprzątania zapraszam kolejną piątkę z Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za jedną ofiarę w kopercie złożoną w tamtym tygodniu oraz za ofiary złożone podczas Triduum Paschalnego.