Ogłoszenia parafialne
16.04 -23.04.2023 r.

  • Obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Dziś w naszym kościele Msze święte jak w każdą niedzielę, o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00. Po Mszy świętej wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś uroczystość odpustowa w Bęble i w Modlniczce.

  • W tym tygodniu w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek, z racji III piątku miesiąca po Mszy świętej wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  • W sobotę, 22 kwietnia, będziemy gościć w naszej parafii grupę osób niepełnosprawnych. Zapraszam serdecznie na Mszę świętą w sobotę wieczorem, będziemy wtedy modlić się razem z tą grupą, a po tej Mszy świętej będzie w naszym kościele modlitewne uwielbienie Chrystusa Zmartwychwstałego. Poprowadzi je grupa muzyczna Cantate Rosario z parafii Piaski Nowe w Krakowie. Można na to nabożeństwo zabrać świece, odbędzie się ono w formie „Drogi Światła”.

  • W przyszłą niedzielę Trzecia Niedziela Wielkanocna. W ten dzień będzie gościł w naszej parafii kleryk przygotowujący się do święceń kapłańskich. Po Mszach świętych powie krótkie świadectwo a po Mszy świętej o godzinie 8.30 będzie miał spotkanie ze Służbą Liturgiczną.

  • Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożenie ofiary na jego utrzymanie następującym osobom: Bożenie Ostafin, Renacie Zawadzkiej, Krystynie Gąska oraz Bożenie Gąska. Do następnego sprzątania zapraszam kolejną pierwszą piątkę z Będkowic.

  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za sześć ofiar w kopertach złożonych w czasie Świąt Wielkanocnych.

Ks. Andrzej Grodecki, proboszcz