Ogłoszenia parafialne
2.07 – 9.07.2023 r.

 • Obchodzimy Trzynastą Niedzielę Zwykłą. Dziś Pan Jezus mówi nam o nieskończonej wartości miłości Boga.

 • Dziś w naszym kościele Msze święte jak w niedzielę wakacyjną, czyli o 8.30 i o godzinie 11.00. Po Mszach świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa. Przypominam, że do końca wakacji w niedzielę nie będzie Mszy świętej o godzinie 17.00.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • poniedziałek święto św. Tomasza, apostoła

  • czwartek wspomnienie św. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

  • sobota wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

 • W tym tygodniu w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Od godziny 17.15 okazja do spowiedzi świętej, po Mszy świętej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

 • Dziękuję osobom z ulicy Okupniki i Jaśminowej: Stanisławie Kowalik, Elżbiecie Litwie, Krystynie Sarota, Annie Kalińskiej i Renacie Seweryn za sprzątanie, udekorowanie kościoła i za ofiarę złożoną na kościół. Do następnego sprzątania zapraszam na sobotę kolejną piątkę z Będkowic, z ulicy Jaśminowej.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, także za złożoną w tamtą niedzielę jedną ofiarę w kopercie oraz za datki przelane na konto bankowe.

Ks. Andrzej Grodecki

proboszcz