Ogłoszenia parafialne
9.07 – 16.07.2023 r.

 • Obchodzimy Czternastą Niedzielę Zwykłą. Dziś Pan Jezus wzywa nas, byśmy w Jego Sercu znaleźli ukojenie od naszych trosk.

 • Dziś w naszym kościele Msze święte jak w niedzielę wakacyjną, czyli o godzinie 8.30 i o 11.00.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • wtorek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

  • środa wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

  • czwartek wspomnienie świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta

  • sobota wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

 • W tym tygodniu w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek przypada 13 lipca, wieczorem będzie dodatkowa Msza święta z nabożeństwem fatimskim. Po Mszy świętej odmówimy w procesji wokół kościoła część Różańca świętego.

 • Informuję, że jest nowy numer telefonu parafii. Jest to numer komórkowy, który będę się starał mieć przy sobie i jest on ogólnodostępny. Jest on podany w gablotce parafialnej i na stronach parafii.

 • 20 lipca na parkingu parafialnym przy ul. Okupniki będzie organizowana zbiórka używanego sprzętu elektronicznego. Dochód z tej zbiórki jest przeznaczony na misje.

 • Dziękuję osobom z ulicy Jaśminowej: Karolinie Bator, Katarzynie Dyka-Węgiel, Agacie Szumnej, Katarzynie Walczak i Małgorzacie Boczoń za sprzątanie, udekorowanie kościoła i za ofiarę złożoną na kościół. Następnego sprzątania podjęli się nowożeńcy.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

Ks. Andrzej Grodecki, proboszcz