Ogłoszenia parafialne
3.09 – 10.09.2023 r.

 • Dziś obchodzimy Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą. Pan Jezus dziś zapowiada swoim uczniom, że będzie cierpiał. 
 • Od dziś program Mszy świętych jak w ciągu roku, wraca Msza święta w niedziele o godzinie 17.00. Dziś po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa. 
 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień: 
  • niedziela wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła  
  • piątek święto Narodzenia Matki Bożej 
 • W poniedziałek dzieci i młodzież rozpoczynają rok szkolny. Msza święta w ich intencji oraz w intencji nauczycieli i wychowawców w poniedziałek o godzinie 8.00 rano. W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  
 • W przyszłą niedzielę, 10 września, odpust w parafii w Racławicach, z okazji święta Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Suma odpustowa o godzinie 11.30. 
 • Dziękuję drugiej piątce z Będkowic: Lucynie Derwisz, Wiolettcie Dudek, Annie Lorenc, Karolinie Pacześ i Annie Kasprzyk za posprzątanie kościoła oraz za ofiarę złożoną na kościół. Za dekoracje dziękuję nowożeńcom. W przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania kolejną piątkę z Będkowic, z ulicy Borowej. 
 • Na stoliku jest nowy numer gazetki ewangelizacyjnej. Także pozostałe gazetki ze stolika można zabierać darmowo. 
 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, w tym za ofiary przelane na konto bankowe. 

Ks. Andrzej Grodecki, proboszcz