21.01 -28.01.2024 r.

• Dziś, w Trzecią Niedzielę Zwykłą obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Pomyślmy, jak często sięgamy do Pisma świętego.

• Dzisiaj Msze święte o godzinie: 8.30, 11.00 i o 17.00.

• niedziela wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

• środa wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

• czwartek święto Nawrócenia św. Pawła

• piątek wspomnienie św. biskupów – Tymoteusza i Tytusa

• W tym tygodniu w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym tygodniu obchodzimy dzień Babci i Dziadka – pamiętajmy o modlitwie w ich intencji.

• W tym tygodniu trwa nadal Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się 25 stycznia. Jest on przeżywany pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, Boga swego i bliźniego swego jak siebie samego”. Po tym tygodniu będziemy przeżywać Dzień Islamu.

• Dziękuję Państwu: Bogusławie Wąsik, Annie Paczyńskiej, Agnieszce Żurek, Władysławie Węgiel i Henrykowi Paczyńskiemu za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kościół. Na kolejne sprzątanie zapraszam kolejną piątkę z Będkowic.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na parafię, także za złożone tydzień temu osiem ofiar w kopertach na kwotę 780 złotych.