4.02 – 11.02.2024 r.

• Dziś Piąta Niedziela Zwykła. Widzimy dziś Chrystusa uzdrawiającego, nauczającego i wyrzucającego złe duchy.

• W naszym kościele dzisiaj Msze święte o godzinie: 8.30, 11.00 i o 17.00, po Mszach świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa.

• poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

• wtorek wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników japońskich

v

sobota wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

• W tym tygodniu w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W przyszłą niedzielę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, w ten dzień obchodzimy Światowy Dzień Chorego.

• Dziękuję osobom, które sfinansowały odnowienie i wyzłocenie naszej starej monstrancji, która może mieć już nawet około 100 lat. Będzie ona użyta teraz podczas nabożeństwa.

• Dziękuję wszystkim, którzy w piątek wieczorem pomagali zdemontować dekorację świąteczną, zwłaszcza druhom ze Straży Pożarnej, Radzie Parafialnej, Służbie Liturgicznej i osobom przygotowującym się do bierzmowania.

• Dziękuję Państwu: Władysławie i Adamowi Litwa, Alicji Sroka, Barbarze Kita, Dorocie Krawczyk i Bogusławie Mączka za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kościół. Panu Arturowi Krawczykowi dziękuję za wywiezienie choinek. Na kolejne sprzątanie zapraszam kolejną piątkę z Będkowic z ulicy Borowej.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na parafię.