3.03 – 1.03.2024 r.

• W Trzecią Niedzielę Wielkiego Postu słyszymy ewangelię opowiadającą o oczyszczeniu świątyni przez Pana Jezusa.

• Dzisiaj w naszym kościele Msze święte o godzinie: 8.30, 11.00 i o 17.00. Tak jak tydzień temu po Mszy świętej o godzinie 11.00 zaśpiewamy Gorzkie Żale, a o godzinie 16.30, przed Msza świętą wieczorną, będzie Droga Krzyżowa. Dziś po Mszach świętych Rada Parafialna będzie kwestowała na utrzymanie naszego organisty. Po Gorzkich Żalach Zmianka Różańcowa.

• poniedziałek święto św. Kazimierza, królewicza

• W tym tygodniu w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17.30.

• W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 11.00 będą poświęcone książeczki dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii świętej.

• W przyszłą niedzielę i sobotę wieczorem po Mszach świętych w naszej parafii wygłosi swoje świadectwo osoba zaangażowana w Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

• Dziękuję Państwu: Marii Kozień, Grażynie Mirek, Marii Żurowskiej i Wojciechowi Lorenc za posprzątanie kościoła i salki oraz za złożoną ofiarę. Na następne sprzątanie zapraszam kolejną piątkę z Będkowic z ulicy Długiej. Przy okazji dziękuję także wszystkim osobom, które pomagały przy kościele i plebanii w ostatnim tygodniu.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na parafię, za trzy ofiary w kopertach złożone w poprzednią niedzielę. Od dziś do skarbonki można składać ofiary na świąteczną dekorację naszego kościoła.

• Przypominam, że na stoliku jest darmowa gazetka ewangelizacyjna. A w zakrystii można otrzymać baranki wielkanocne, rozprowadzane przez Caritas Polska.