Ogłoszenia parafialne
31.03 – 7,04.2024 r.

  • Dziś Niedziela Wielkanocna. Msze święte jak w zwykłą niedzielę. Życzę wszystkim wiele radości płynącej od Chrystusa Zmartwychwstałego.

  • Przypominam, że w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte tylko do południa, nie będzie Mszy świętej o godzinie 17.00.

  • W tym tygodniu w naszym kościele we środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym tygodniu przypadają również: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek przed Msza świętą okazja do spowiedzi od godziny 17.15, po Mszy świętej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, a po nim spotkanie grupy przygotowującej się do bierzmowania. W ten dzień, z racji Oktawy Wielkanocnej, nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W sobotę po Mszy świętej wieczornej Litania do Matki Bożej.

  • W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia. Msze święte jak w każdą niedzielę, po Mszy świętej o godzinie 17.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

  • Dziękuję wszystkim za przygotowanie obchodów i udział w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia od procesji z palmami w Niedzielę Palmową aż do procesji rezurekcyjnej. Dziękuję szczególnie Straży Pożarnej, Radzie Parafialnej, Służbie Liturgicznej oraz Panu Organiście.

  • Dziękuje także za nowe świece na ołtarzu, nowe naczynie na wodę w chrzcielnicy i inne rzeczy ufundowane w kościele w ostatnim czasie.

  • Dziękuję Państwu: Karolinie Bator, Agacie Szumnej, Katarzynie Dyka-Węgiel, Barbarze Boczoń i Małgorzacie Boczoń za posprzątanie kościoła oraz za złożoną ofiarę. Na następne sprzątanie zapraszam pierwszą piątkę z Kawior.

  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na parafię, za jedną ofiarę w kopercie złożoną w poprzednią niedzielę oraz za ofiary składane przy różnych okazjach w tym tygodniu.

Ks. Andrzej Grodecki

proboszcz