14.04 -21.04.2024 r.

• Dziś Trzecia Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Biblijna. Msze święte jak w zwykłą niedzielę, po Mszach świętych przedstawiciele grupy osób niepełnosprawnych będą kwestowali na rzecz swojego wakacyjnego wyjazdu. Ta niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny.

• Niedziela, 21.04. wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła

• W tym tygodniu w naszym kościele we środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek, z racji III piątku miesiąca, po Mszy świętej wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

• W przyszłą niedzielę, 21 kwietnia, Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się szczególnie w intencji powołań.

• Dziękuję za pomoc przy uporządkowaniu obejścia wokół kościoła i plebanii po ostatnich pracach budowlanych. Jeszcze w tym tygodniu będą kolejne prace w ogrodzie, może w poniedziałek, wtorek i ewentualnie w sobotę.

• Dziękuję także Państwu: Marii Wróbel, Kamili Bania, Jolancie i Annie Syguła, Lucynie Sroka, Kazimierze Smotrzyk i Joannie Dziadur za posprzątanie kościoła i salki oraz za złożoną ofiarę. Na następne sprzątanie zapraszam trzecią piątkę z Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na parafię, za dwie ofiary w kopertach złożone w poprzednią niedzielę na kwotę 80 złotych oraz za inne ofiary.

• W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Tadeusza Derwisza. Pomódlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek…

Ks. Andrzej Grodecki