Ogłoszenia parafialne
21.04 -28.04.2024 r.

 • Dziś Czwarta Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Dobrego Pasterza. Msze święte jak w zwykłą niedzielę. Dziś modlimy się szczególnie w intencji powołań.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika

  • środa wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera męczennika i św. Jerzego, męczennika

  • czwartek święto św. Marka, ewangelisty

 • W tym tygodniu w naszym kościele we środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 • W sobotę 15 czerwca w krakowskich Łagiewnikach odbędzie się na beatyfikacja Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, która będzie zakończeniem naszego diecezjalnego Kongresu Eucharystycznego. Nasza parafia otrzymała na tą uroczystość pięć imiennych biletów. Proszę o zgłaszanie się osób, które były nimi zainteresowane. Gdyby było więcej chętnych istnieje możliwość zamówienia większej ilości biletów, ale one będą już chyba na zewnątrz Bazyliki.

 • Dziękuję za pomoc przy uporządkowaniu obejścia wokół kościoła i plebanii po ostatnich pracach budowlanych. Dziękuję zwłaszcza Służbie Liturgicznej i paniom, które przyszło posadzić kwiaty i uporządkować teren koło plebanii.

 • Dziękuję także Państwu: Monice Adamczyk, Anecie i Robertowi szlachta, Magdalenie Leśniak, Marcie Mirek i Natalii Banaś za rozebranie dekoracji wielkanocnej, posprzątanie kościoła i salki oraz za złożoną ofiarę. Na następne sprzątanie zapraszam kolejną, czwartą piątkę z Kawior.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na parafię, za cztery ofiary w kopertach złożone w poprzednią niedzielę na kwotę 300 złotych oraz za inne ofiary.

 • Przedstawiciele grupy osób niepełnosprawnych dziękują za zebrane tydzień temu 1389 złotych na ich wakacyjny wyjazd.

Ks. Andrzej Grodecki, proboszcz