Ogłoszenia paradialne
27.06 – 4.07.2021 r.

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 CZERWCA 2021 ROKU

  • Pan Jezus dziś uzdrawia i wskrzesza, by nam pokazać, że tylko u Niego możemy znaleźć uleczenie z naszych słabości.

  • Dziś w naszym kościele Msze święte o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

  • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

   • W poniedziałek wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męczennika

   • we wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

   • w sobotę święto św. Tomasza, Apostoła

  • W tym tygodniu nastąpi pewna zmiana w Mszach świętych. W poniedziałek i w środę Msza święta o godzinie 17.00, a we wtorek i czwartek o godzinie 8.00. W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek I piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godziny 17.15, o 18.00 Msza święta wieczorna z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.

  • W przyszłą niedzielę, za racji I niedzieli miesiąca po Mszach świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy świętej o godz. 11.00 Zmianka Różańcowa.

  • Do skarbonki pod chórem można składać ofiary, które zostaną przekazane na pomoc mieszkańcom Nowej Białej po tragicznym pożarze. Zostaną one przekazane przez pośrednictwo Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

  • Dziękuję za dekorację kościoła nowożeńcom, a za sprzątanie w kościele i wokół niego i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Renacie Seweryn, Stanisławie Kowalik, Elżbiecie Litwa i Krystynie Sarota. W następną sobotę do dekoracji kościoła zapraszam kolejną piątkę z Będkowic (z Okupnik).

  • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, za ofiary, które spłynęły na konto parafialne i za 2 ofiary w kopertach na kwotę 150 złotych złożone w poprzednią niedzielę.

Ks. Andrzej Grodecki

proboszcz