20.11 -27.11.2022 r.

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 20 LISTOPADA 2022 R.

• Dziś patrzymy na Chrystusa, który jest Królem Wszechświata, prosimy, by nastało już jego Królestwo.

• W naszym kościele dziś Msze święte o 8.30, 11.00 i o godzinie 17.00. Dziś Rada Parafialna przed kościołem prowadzi kwestę na utrzymanie naszego Pana Organisty.

• niedziela wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

• poniedziałek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

• wtorek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

• czwartek wspomnienie św. męczenników: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy

• piątek wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

• W tym tygodniu: w środę wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Służby Liturgicznej.

• W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela Adwentu. Przypominam, że w naszym kościele w Adwencie w dni powszednie codziennie są Roraty o godzinie 7 rano.

• Dziękuję za złożone w poprzednią niedzielę 74 złote na ofiarę na ubogich.

• Dziękuję za posprzątanie, udekorowanie kościoła oraz złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom z ulicy Kawiory: Monice Adamczyk, Anecie Szlachta, Magdalenie Leśniak, Marcie Mirek oraz Natalii i Przemysławowi Banaś. W przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania kolejną piątkę z Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, także za dziewięć ofiar w kopertach złożonych w poprzednią niedzielę na kwotę 460 złotych.

ks. Andrzej Grodecki, proboszcz