Ogłoszenia parafialne
27.08 – 3.09.2023 r.

 • Dziś w Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą przeżywamy dożynki parafialne. W naszym kościele Msze święte o godzinie 8.30 i o 11.00, po południu Msza święta dożynkowa na boisku przy szkole o godzinie 16.00. Dziś szczególnie dziękujemy Panu Bogu za plony.

 • Kalendarz Liturgiczny na ten tydzień:

  • niedziela wspomnienie św. Moniki

  • poniedziałek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

  • wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

  • piątek wspomnienie błog. Bronisławy, dziewicy

 • W tym tygodniu w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca od 17.15 okazja do spowiedzi świętej, a po Mszy świętej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

 • Od 3 września, czyli od przyszłej niedzieli wracamy do porządku Mszy świętych w ciągu roku, będzie już odprawiana Msza święta o godzinie 17.00. W ten dzień po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa.

 • W przyszłą niedzielę także uroczystość odpustowa w parafii w Giebułtowie, z okazji wspomnienie św. Idziego. Suma odpustowa o godzinie 11.30.

 • Informuję, że jest już dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok.

 • Dziękuję pierwszej piątce z Będkowic: Władysławie Węgiel, Annie Paczyńskiej, Agnieszce Żurek, Henrykowi Paczyńskiemu i Bogusławie Wąsik za udekorowanie i posprzątanie kościoła oraz za ofiarę złożoną na kościół. W przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania kolejną piątkę z Będkowic.

 • Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, w tym za ofiary przelane na konto bankowe.

Ks. Andrzej Grodecki, proboszcz