7.01 – 14.01.2024 r.

• Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, dziękujmy za dar naszego Chrztu świętego i pamiętajmy o zobowiązaniach z niego płynących. Od jutra rozpoczyna się w liturgii Okres Zwykły w ciągu roku, który potrwa do Środy Popielcowej. Przy ołtarzu wraca kolor zielony.

• Dziś Msze święte o godzinie: 8.30, 11.00 i o 17.00. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa.

• sobota wspomnienie św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła

• W tym tygodniu w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W tym tygodniu kończy się oficjalna część wizyty kolędowej. W sobotę, 13.01, od 10.00 pójdziemy na kolędę na drugą częś

• ulicy Kawiory, od p. Mazur do cmentarza.

• Dziękuję strażakom, którzy pomagali odpompowaniu wody z piwnicy plebanii i salki katechetycznej i w ostatnich dniach.

• Dziękuję Państwu: Ewie Litewka, Paulinie Derwisz, Stanisławie Synowskiej, Jolancie Gąska i Krystynie Kumala za sprzątanie kościoła w piątek i za złożoną ofiarę na kościół. Na kolejne sprzątanie zapraszam ostatnią piątkę z Kawior.

• Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na parafię, także przy okazji kolędy, również za ofiary złożone na konto parafialne.

Ks. Andrzej Grodecki,