Ogłoszenia parafialne
27.03 – 3.04.2022 r.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 27 MARCA 2022

  1. W dniu dzisiejszym Kościół przypomina nam Ewangelię o dobrym ojcu, czekającym na swojego marnotrawnego syna.

  2. Dziś Niedziela „Laetare” – Radujmy się. Msze święte jak w każdą niedzielę, o 8.30, 11.00 i 17.00. Poza tym o godzinie 10.30 Droga Krzyżowa, a o godzinie 16.30 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po zakończeniu Gorzkich Żali Msza święta wieczorna.

  3. W tym tygodniu: w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godziny 16.45, potem Droga Krzyżowa o godzinie 17.30. Po Mszy świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W sobotę wieczorem po Mszy świętej, z racji pierwszej soboty miesiąca odmówimy Litanię do Matki Bożej.

  4. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje parafialne, program jest wywieszony w gablotce. Przypomnę tylko, że spowiedź parafialną planujemy w poniedziałek, a na zakończenie rekolekcji w środę będziemy przeżywać Nawiedzenie naszej parafii przez Ikonę Najświętszej Rodziny. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.00 Zmianka Różańcowa.

  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożenie ofiary na Mszę świętą następującym osobom: Ewie Litewka, Paulinie Derwisz, Jolancie Gąska, Stanisławie Synowskiej i Krystynie Kumali. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejną piątkę z Kawior.

  6. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary oraz za siedem ofiar złożonych w kopertach w poprzednią niedzielę na kwotę 450 złotych. Dziękuję również a ofiary przesłane na konto parafialne.

ks. Andrzej Grodecki

proboszcz